KATEGORIE GŁÓWNE
OFERTA SPECJALNA
Tablet interaktywny Mobi 501 SUPER CENA

Mobilna tablica interaktywna Interwrite Mobi z kolorowym wyświetlaczem LCD to urządzenie nowej generacji, które z powodzeniem zastępuje standardową tablicę interaktywną. Z Interwrite Mobi można prowadzić lekcję, czy prezentację z dowolnego miejsca sali. Nauczyciel lub prowadzący może również obejrzeć bezpośrednio na wyświetlaczu LCD wyniki testu lub głosowania przeprowadzonego przy użyciu systemu Interwrite CPS I PRS.

Mobilna tablica Interwrite Mobi występuje w dwóch modelach: dla nauczyciela i dla ucznia. Wersja dla nauczyciela umożliwia podgląd wyników testu na kolorowym wyświetlaczu LCD, a wersja dla ucznia ma czarno-biały wyświetlacz, na którym pokazuje się stan naładowania baterii. Bezprzewodowa komunikacja tabletów Interwrite Mobi z komputerem to połączenie w technologii radiowej RF 2,4GHz. Technologia ta pozwala na podłączenie do 30 tabletów do jednego komputera i pracę na 9 tabletach jednocześnie. Tworzy się w ten sposób pierwszy w swoim rodzaju system dla wielu użytkowników zaprojektowany w celu wspierania i motywowania uczniów do wspólnej nauki. Zarówno nauczyciel jak i uczniowie mogą równocześnie pracować na tym samym dokumencie. Idealnie sprawdza się to do aktywizowania zespołu, przeprowadzania symulacji, czy badań. Tablet Interwrite Mobi nauczycielski zapewnia całkowitą, ale dyskretną kontrolę uczniów. Dzięki temu, że nauczyciel na wyświetlaczu otrzymuje w czasie rzeczywistym odpowiedzi uczniów udzielone za pomocą pilotów cPS i PRS, może w prosty sposób, natychmiast po przeprowadzeniu testu, zidentyfikować odpowiedzi poszczególnych uczniów i od razu omówić ich błędy.

Tablet Interwrite Mobi w połączeniu z najnowszą tablicą Interwrite DualBoard może spełniać jeszcze jedną ważną rolę na lekcji. W trybie Multiuser pozwala nauczycielowi mieć pełny nadzór nad uczniami, którzy zmagają się przy tablicy z zadaniami lub pracują nad wspólnym projektem. Tablet Interwrite Mobi umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności tablicy z dowolnego miejsca sali, dzięki temu nauczyciel może nanosić zmiany lub dodawać nowe informację stojąc przy uczniu choćby na drugim końcu klasy. Pozwala to również na wykorzystanie funkcjonalności tablicy w klasach, w których nie ma tablicy interaktywnej, ale jest komputer rzutnik i dowolny ekran.

Opcjonalnie tablety Mobi można ładować z estetycznej i funkcjonalnej stacji dokującej (ładowarka umozliwia ładowanie 3 tabletów jednocześnie). Stacja dokująca może stać na biurku lub można ją powiesić na ścianie. Dla bezpiecznego ładowania i przechowywania tabletów na wiszącej stacji dokującej można w łatwy sposób zablokować tablety w ładowarce.

Zastosowanie tabletu Interwrite Mobi to m.in:

  • Nauczyciel bliżej ucznia - możliwość prowadzenia lekcji z dowolnego miejsca sali;
  • Pełne możliwości tablicy interaktywnej na dowolnym ekranie;
  • Aktywna praca uczniów w grupach - możliwość jednoczesnej pracy 9 tabletów (9 uczniów lub 9 grup);
  • Tablet nauczyciela z kolorowym wyświetlaczem LCD, umożliwiający wyświetlanie w czasie rzeczywistym odpowiedzi uczniów udzielone w ramach testów za pomocą pilotów PRS;
  • Stabilna i wygodna praca;
  • bezprzewodowe połączenie radiowe RF 2,4Ghz z komputerem, zasięg do 15 metrów;
  • Praca na wszystkich platformach: Win XP, Vista, Linux, Mac OS;
  • 40 godzin ciągłej pracy tabletu pomiędzy ładowaniami akumulatora Pisak tabletu w pełni zastępujący myszkę komputerową (lewy, prawy klawisz, podwójne kliknięcie, funkcja Drag&Drop itp);
  • Aktywne i programowalne menu narzędziowe tabletu - Aktywne i programowalne menu narzędziowe tabletu;