KATEGORIE GŁÓWNE
OFERTA SPECJALNA
FAAC 413

FAAC 413 Napęd elektromechaniczny do bram skrzydłowych do użytku przydomowego i półprzemysłowego dla skrzydła o długości do 2,5 m.

UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWAŃ
FAAC 413 jest siłownikiem przeznaczonym zarówno do zastosowań przydomowych (modele 230V) jak i półprzemysłowych (modele 24V) – o wysokiej częstotliwości użytkowania, dochodzącej do 100%. Modele z wyłącznikami krańcowymi umożliwiają wyeliminowanie mechanicznych ograniczników ruchu bramy.

PEWNOŚĆ DZIAŁANIA
Elektromechaniczna konstrukcja siłownika FAAC 413 z precyzyjnym spasowaniem elementów wewnętrznych z aluminiową, szczelną obudową gwarantuje pewne działanie i wysoką kulturę pracy. Samoblokowanie mechanizmów po otwarciu/zamknięciu eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zamków.

BEZPIECZEŃSTWO
Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną.

ŁATWY MONTAŻ I WYGODA OBSŁUGI
Montaż siłownika FAAC 413 jest szybki i bezproblemowy. Dzięki centrali sterującej „hi-tech” dostępne są funkcje znacznie zwiększające komfort i wygodę użytkowania, takie jak otwarcie częściowe (jednego skrzydła), spowolniene przy końcu ruchu czy automatyczne zamykanie

Charakterystyka techniczna

413

Zasilanie

230 V

Zasilanie silnika

230 V

Pobór mocy

250 W

Pobór prądu

1,2 A

Zabezpieczenie termiczne

140°C

Kondensator

6,3μF

Siła ciągu

2000 N

Skok śruby

300 mm

Prędkość wysuwu

1,6 cm/s

Maks. długość skrzydła

2,5 m

Częstotliwość użytkowania

30%

Zakres temperatur pracy

-20°C +55°C

Ciężar siłownika

6,5 kg

Stopień ochrony

IP 54